piątek, 3 sierpnia 2012

TAG: 7 grzechów głównych

Witajcie,

pomyślałam sobie, że nadeszła pora na pierwszy tag na moim blogu. Nie będę nikogo tagować, bo wątpię, że pozostał jeszcze ktoś, kto nie wziął do tej pory udziału w zabawie :)
No to zaczynamy! 
1. CHCIWOŚĆ: Najdroższy kosmetyk, jaki kupiłaś. Najtańszy kosmetyk, jaki posiadasz.

Najdroższa zdecydowanie była paleta cieni Urban Decay Naked, ale zdecydowanie nie żałuję jej zakupu. Również moje klientki ją uwielbiają.
Najtańsza była chyba wazelina kosmetyczna Ziai (ok. 2PLN) - stosuję ją na usta, obtarcia na stopach, suche skórki wokół paznokci i stopy, jeśli te tego potrzebują.

2. GNIEW: Których kosmetyków nienawidzisz, a które uwielbiasz? Jaki kosmetyk był najtrudniejszy do zdobycia?

Nienawidzę to może zbyt mocne słowo, ale w tym miejscu powinnam wspomnieć o  samoopalaczu. Aktualnie używam tego z Lirene, który podczas aplikacji ładnie pachnie kawą. I w tym momencie zaczynam żałować, że go nałożyłam, bo wiem, że w nocy pewnie obudzi mnie ten paskudny smrodek typowy dla tego rodzaju specyfików :/
Uwielbiam rozświetlacze, zarówno te kremowe, jak i te w kamieniu. Jeśli tylko drobinki w nim zawarte są odpowiednio drobno zmielone i nałożymy go umiejętnie potrafi naprawdę cudownie rozświetlić naszą twarz.
Kosmetyk, który był dla mnie najtrudniejszy do zdobycia i nadal jest to dwie paletki Sleeka z serii Ultra Mattes. Przegapiłam je kiedy były dostępne w Polsce w pierwszym rzucie i teraz czekam niecierpliwie, a termin ich ponownej dostawy cały czas ulega przedłużeniu :(

3. OBŻARSTWO: Jakie produkty kosmetyczne są według Ciebie najbardziej apetyczne?

Zdecydowanie peeling do ust domowej roboty z miodu i cukru. Działa cuda, a po użyciu można go po prostu zlizać z ust i zjeść :)
 
4. LENISTWO: Których produktów nie używasz z lenistwa?

Ostatnio bardzo rozleniwiłam się ze stosowaniem balsamów do ciała i niestety moja skóra to odczuwa - powinnam się poprawić. Zapominam również o kremach do rąk i do stóp. Staram się stawiać je sobie w zasięgu wzroku tak, aby o nich pamiętać, jednak nie zawsze to na mnie działa.

5. DUMA: Które kosmetyki dają Ci najwięcej pewności siebie?

Zdecydowanie podkład i róż.

6. POŻĄDANIE: Jakie atrybuty uważasz za najatrakcyjniejsze u płci przeciwnej? tak jak Anwen zamienię sobie to pytanie na: „Jakiego kosmetyku najbardziej pożądasz?”

Aktualnie na szczycie mojej wishlisty są perfumy Thierry Mugler Alien - genialny zapach!

7. ZAZDROŚĆ: Jakie kosmetyki najbardziej lubisz dostawać w formie prezentów?

WSZYSTKIE! Zdecydowanie. Cieszę się zarówno z tych, które znam i kojarzę, jak i z takich, o których istnieniu nie miałam do tej pory pojęcia. 


Mój pierwszy tag uważam za zakończony :) Podoba mi się ta zabawa!

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...